Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

ULTIBIO IMMUNE

"solgar Polska" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety ULTIBIO IMMUNE w formie kapsułki od "SOLGAR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Witamina A oraz 2 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: probiotyki, witaminy. Dostępny od 2021 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ULTIBIO IMMUNE?
Skład ULTIBIO IMMUNE obejmuje: Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Witamina A, Witamina B12, Witamina D.
Kto produkuje ULTIBIO IMMUNE?
Podmiotem odpowiedzialnym za ULTIBIO IMMUNE jest "SOLGAR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest ULTIBIO IMMUNE?
ULTIBIO IMMUNE występuje w postaci: kapsułki.
Czy ULTIBIO IMMUNE to lek?
Nie. ULTIBIO IMMUNE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.