Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

AlpexaVit PROBIO 18+

Alpen Pharma Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

AlpexaVit PROBIO 18+ - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement ALPEN PHARMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve oraz 18 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: probiotyki, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera AlpexaVit PROBIO 18+?
Skład AlpexaVit PROBIO 18+ obejmuje: Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Cynk, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus i inne składniki.
Kto produkuje AlpexaVit PROBIO 18+?
Podmiotem odpowiedzialnym za AlpexaVit PROBIO 18+ jest ALPEN PHARMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest AlpexaVit PROBIO 18+?
AlpexaVit PROBIO 18+ występuje w postaci: kapsułki.
Czy AlpexaVit PROBIO 18+ to lek?
Nie. AlpexaVit PROBIO 18+ jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.