Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

AlpexaVit ProBio 3+

Alpen Pharma Gmbh

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera AlpexaVit ProBio 3+?
Skład AlpexaVit ProBio 3+ obejmuje: Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Cynk, Inulina, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum i inne składniki.
Kto produkuje AlpexaVit ProBio 3+?
Podmiotem odpowiedzialnym za AlpexaVit ProBio 3+ jest Alpen Pharma GmbH.
W jakiej postaci dostępny jest AlpexaVit ProBio 3+?
AlpexaVit ProBio 3+ występuje w postaci: kapsułki.
Czy AlpexaVit ProBio 3+ to lek?
Nie. AlpexaVit ProBio 3+ jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.