Żurawina Premium
Dr. Max Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Żurawina Premium - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement DR. MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako tabletki. zawiera: - (Agathosma betulina (P.J.Bergius) Pillans), D-Mannoza, Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton). Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odporność, układ moczowy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez DR. MAX sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Żurawina Premium?
- Skład Żurawina Premium obejmuje: - (Agathosma betulina (P.J.Bergius) Pillans), D-Mannoza, Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton).
- Kto produkuje Żurawina Premium?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Żurawina Premium jest DR. MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Żurawina Premium?
- Żurawina Premium występuje w postaci: tabletki.
- Czy Żurawina Premium to lek?
- Nie. Żurawina Premium jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.