Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Ziolove Czystek

Herbavis Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Ziolove Czystek firmy HERBAVIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - susz zawiera Czystek szary (Cistus incanus L.). Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii odporność, dostępny od 2023 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Ziolove Czystek?
Skład Ziolove Czystek obejmuje: Czystek szary (Cistus incanus L.).
Kto produkuje Ziolove Czystek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Ziolove Czystek jest HERBAVIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Ziolove Czystek?
Ziolove Czystek występuje w postaci: susz.
Czy Ziolove Czystek to lek?
Nie. Ziolove Czystek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.