Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Zinek+Vitamin C Caps

Atleta Spółka Jawna R.kardas, S.kowara

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Zinek+Vitamin C Caps - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement ATLETA SPÓŁKA JAWNA R.KARDAS, S.KOWARA dostępny jako KAPSUŁKA. zawiera Zinek+Vitamin C Caps. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: witaminy, odporność.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Zinek+Vitamin C Caps?
Skład Zinek+Vitamin C Caps obejmuje: Zinek+Vitamin C Caps.
Kto produkuje Zinek+Vitamin C Caps?
Podmiotem odpowiedzialnym za Zinek+Vitamin C Caps jest ATLETA SPÓŁKA JAWNA R.KARDAS, S.KOWARA.
W jakiej postaci dostępny jest Zinek+Vitamin C Caps?
Zinek+Vitamin C Caps występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Zinek+Vitamin C Caps to lek?
Nie. Zinek+Vitamin C Caps jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.