Żelatyna + witamina C
Slab
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Żelatyna + witamina C (SLAB). Ten proszek zawiera: Witamina C, Żelatyna. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Żelatyna + witamina C?
- Skład Żelatyna + witamina C obejmuje: Witamina C, Żelatyna.
- Kto produkuje Żelatyna + witamina C?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Żelatyna + witamina C jest SLAB.
- W jakiej postaci dostępny jest Żelatyna + witamina C?
- Żelatyna + witamina C występuje w postaci: proszek.
- Czy Żelatyna + witamina C to lek?
- Nie. Żelatyna + witamina C jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.