Xenimag b6
Xenico Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Xenimag b6 (XENICO PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten kapsułki zawiera Xenimag b6. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii nieznana.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Xenimag b6?
- Skład Xenimag b6 obejmuje: Xenimag b6.
- Kto produkuje Xenimag b6?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Xenimag b6 jest XENICO PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Xenimag b6?
- Xenimag b6 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Xenimag b6 to lek?
- Nie. Xenimag b6 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.