Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

WPC MANGO 30g

Otcf Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

WPC MANGO 30g firmy OTCF SPÓŁKA AKCYJNA - saszetki zawiera: Białko, bromelaina, papaina. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii białko, trawienie, dostępny od 2021 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera WPC MANGO 30g?
Skład WPC MANGO 30g obejmuje: Białko, bromelaina, papaina.
Kto produkuje WPC MANGO 30g?
Podmiotem odpowiedzialnym za WPC MANGO 30g jest OTCF SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest WPC MANGO 30g?
WPC MANGO 30g występuje w postaci: saszetki.
Czy WPC MANGO 30g to lek?
Nie. WPC MANGO 30g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.