Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps.
Apteneo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. (APTENEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera Witamina D. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii witamina D i jest dostępny od 2023 roku.
Składniki aktywne
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps.?
- Skład Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. obejmuje: Witamina D.
- Kto produkuje Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps.?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. jest APTENEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps.?
- Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. to lek?
- Nie. Witamina D3 4000 j.m. 60 kaps. jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.