Witamina C, 1000 mg, Solgar
Health Trader Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Witamina C, 1000 mg, Solgar (HEALTH TRADER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten tabletki zawiera Witamina C. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii odporność, antyoksydanty, witaminy.
Składniki aktywne
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Witamina C, 1000 mg, Solgar?
- Skład Witamina C, 1000 mg, Solgar obejmuje: Witamina C.
- Kto produkuje Witamina C, 1000 mg, Solgar?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Witamina C, 1000 mg, Solgar jest HEALTH TRADER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Witamina C, 1000 mg, Solgar?
- Witamina C, 1000 mg, Solgar występuje w postaci: tabletki.
- Czy Witamina C, 1000 mg, Solgar to lek?
- Nie. Witamina C, 1000 mg, Solgar jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.