Witamina B12 do ssania
Savit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Witamina B12 do ssania (SAVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - tabletki do ssania zawiera: Kwas foliowy, Witamina B12. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii witaminy i jest dostępny od 2024 roku.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Witamina B12 do ssania?
- Skład Witamina B12 do ssania obejmuje: Kwas foliowy, Witamina B12.
- Kto produkuje Witamina B12 do ssania?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Witamina B12 do ssania jest SAVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Witamina B12 do ssania?
- Witamina B12 do ssania występuje w postaci: tabletki do ssania.
- Czy Witamina B12 do ssania to lek?
- Nie. Witamina B12 do ssania jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.