Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści
Equalan Pharma Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement EQUALAN PHARMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułka twarda. zawiera węgiel. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: energia.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści?
- Skład Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści obejmuje: węgiel.
- Kto produkuje Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści jest EQUALAN PHARMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści?
- Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści występuje w postaci: kapsułka twarda.
- Czy Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści to lek?
- Nie. Węgiel aktywowany Zdrowe Korzyści jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.