Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

VITAMIN D3+K2 softgels

"fitness Trading" Robert Szulborski

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o VITAMIN D3+K2 softgels? Suplement diety w formie kapsułki od "FITNESS TRADING" ROBERT SZULBORSKI. zawiera VITAMIN D3+K2 softgels. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii witamina D, witamina K.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera VITAMIN D3+K2 softgels?
Skład VITAMIN D3+K2 softgels obejmuje: VITAMIN D3+K2 softgels.
Kto produkuje VITAMIN D3+K2 softgels?
Podmiotem odpowiedzialnym za VITAMIN D3+K2 softgels jest "FITNESS TRADING" ROBERT SZULBORSKI.
W jakiej postaci dostępny jest VITAMIN D3+K2 softgels?
VITAMIN D3+K2 softgels występuje w postaci: kapsułki.
Czy VITAMIN D3+K2 softgels to lek?
Nie. VITAMIN D3+K2 softgels jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.