Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Vital Health Kids Multi Vitamin

"Polski Lek" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Suplement diety Vital Health Kids Multi Vitamin w formie tabletki musujące od "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Biotyna, Cynk, Kwas foliowy oraz 13 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: witaminy, minerały, nieznana. Dostępny od 2021 roku.

Składniki aktywne

Biotyna Cynk Kwas foliowy Kwas pantotenowy Magnez Niacyna Ryboflawina (Witamina B2) Tiamina (Witamina B1) Wapń Witamina A Witamina B12 Witamina B6 Witamina C Witamina D Witamina E Żelazo

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Vital Health Kids Multi Vitamin?
Skład Vital Health Kids Multi Vitamin obejmuje: Biotyna, Cynk, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Wapń, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6 i inne składniki.
Kto produkuje Vital Health Kids Multi Vitamin?
Podmiotem odpowiedzialnym za Vital Health Kids Multi Vitamin jest "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Vital Health Kids Multi Vitamin?
Vital Health Kids Multi Vitamin występuje w postaci: tabletki musujące.
Czy Vital Health Kids Multi Vitamin to lek?
Nie. Vital Health Kids Multi Vitamin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.