Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Violife creamy with black pepper

Arivia S.a.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Violife creamy with black pepper? Suplement diety w formie stała od ARIVIA S.A.. zawiera Witamina B12. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii witaminy.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Violife creamy with black pepper?
Skład Violife creamy with black pepper obejmuje: Witamina B12.
Kto produkuje Violife creamy with black pepper?
Podmiotem odpowiedzialnym za Violife creamy with black pepper jest ARIVIA S.A..
W jakiej postaci dostępny jest Violife creamy with black pepper?
Violife creamy with black pepper występuje w postaci: stała.
Czy Violife creamy with black pepper to lek?
Nie. Violife creamy with black pepper jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.