Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Uro-help complex 100 kapsułek

Proherbis Jarosław Wolański

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Uro-help complex 100 kapsułek firmy Proherbis Jarosław Wolański? Ten suplement w formie kapsułki zawiera Czereśnia (Prunus avium (L.) L.), Hortensja krzewiasta (Hydrangea arborescens L.), Kukurydza zwyczajna (Zea mays L.) oraz 2 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii odchudzanie, układ moczowy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Uro-help complex 100 kapsułek?
Skład Uro-help complex 100 kapsułek obejmuje: Czereśnia (Prunus avium (L.) L.), Hortensja krzewiasta (Hydrangea arborescens L.), Kukurydza zwyczajna (Zea mays L.), mącznica lekarska (Arctostaphylos uva-ursi L.), Sadziec purpurowy (Eutrochium purpureum).
Kto produkuje Uro-help complex 100 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Uro-help complex 100 kapsułek jest Proherbis Jarosław Wolański.
W jakiej postaci dostępny jest Uro-help complex 100 kapsułek?
Uro-help complex 100 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Uro-help complex 100 kapsułek to lek?
Nie. Uro-help complex 100 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.