Urinal Intensiv
Stada Pharm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Urinal Intensiv? Suplement diety w formie tabletki od STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera: Nawłoć pospolita (Solidago virgaurea L.), Witamina D, Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton). Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii odporność, układ moczowy.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Urinal Intensiv?
- Skład Urinal Intensiv obejmuje: Nawłoć pospolita (Solidago virgaurea L.), Witamina D, Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton).
- Kto produkuje Urinal Intensiv?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Urinal Intensiv jest STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Urinal Intensiv?
- Urinal Intensiv występuje w postaci: tabletki.
- Czy Urinal Intensiv to lek?
- Nie. Urinal Intensiv jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.