Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Twoja regeneracja wątroby

Nutropharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Twoja regeneracja wątroby w formie kapsułki od NUTROPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Cholina, Cykoria podróżnik (Cichorium intybus L.), L-asparaginian L-ornityny oraz 2 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: detoksykacja, wątroba. Dostępny od 2022 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Twoja regeneracja wątroby?
Skład Twoja regeneracja wątroby obejmuje: Cholina, Cykoria podróżnik (Cichorium intybus L.), L-asparaginian L-ornityny, N-acetylocysteina, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.).
Kto produkuje Twoja regeneracja wątroby?
Podmiotem odpowiedzialnym za Twoja regeneracja wątroby jest NUTROPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Twoja regeneracja wątroby?
Twoja regeneracja wątroby występuje w postaci: kapsułki.
Czy Twoja regeneracja wątroby to lek?
Nie. Twoja regeneracja wątroby jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.