Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek

Pphu "goldbrud" Amanda Pipała

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek firmy PPHU "Goldbrud" AMANDA PIPAŁA - kapsułki zawiera: Nardostachys jatamansi (D. Don) DC. (Nardostachys wielkokwiatowy), tryptofan. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii sen, dostępny od 2025 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek?
Skład Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek obejmuje: Nardostachys jatamansi (D. Don) DC. (Nardostachys wielkokwiatowy), tryptofan.
Kto produkuje Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek jest PPHU "Goldbrud" AMANDA PIPAŁA.
W jakiej postaci dostępny jest Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek?
Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek to lek?
Nie. Tryptofan + Jatamansi 90 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.