trans-resweratrol
Heilpflanzenwohl Gmbh
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o trans-resweratrol (HEILPFLANZENWOHL GMBH). Ten kapsułki zawiera trans-resweratrol. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii antyoksydanty, zdrowie serca, przeciwzapalne.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera trans-resweratrol?
- Skład trans-resweratrol obejmuje: trans-resweratrol.
- Kto produkuje trans-resweratrol?
- Podmiotem odpowiedzialnym za trans-resweratrol jest HEILPFLANZENWOHL GMBH.
- W jakiej postaci dostępny jest trans-resweratrol?
- trans-resweratrol występuje w postaci: kapsułki.
- Czy trans-resweratrol to lek?
- Nie. trans-resweratrol jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.