Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Time Sublime

Massmedica Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Time Sublime? Suplement diety w formie KAPSUŁKA od MASSMEDICA SPÓŁKA AKCYJNA. zawiera Time Sublime. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Time Sublime?
Skład Time Sublime obejmuje: Time Sublime.
Kto produkuje Time Sublime?
Podmiotem odpowiedzialnym za Time Sublime jest MASSMEDICA SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Time Sublime?
Time Sublime występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Time Sublime to lek?
Nie. Time Sublime jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.