Tiens Block
"tiens" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Tiens Block ("TIENS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera Tiens Block. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2018 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez "TIENS" sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Tiens Block?
- Skład Tiens Block obejmuje: Tiens Block.
- Kto produkuje Tiens Block?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Tiens Block jest "TIENS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Tiens Block?
- Tiens Block występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Tiens Block to lek?
- Nie. Tiens Block jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.