Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

TESTED WATER LOSS

Bodypak Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

TESTED WATER LOSS (BODYPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera TESTED WATER LOSS. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii odchudzanie, detoksykacja, woda i jest dostępny od 2015 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera TESTED WATER LOSS?
Skład TESTED WATER LOSS obejmuje: TESTED WATER LOSS.
Kto produkuje TESTED WATER LOSS?
Podmiotem odpowiedzialnym za TESTED WATER LOSS jest BODYPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest TESTED WATER LOSS?
TESTED WATER LOSS występuje w postaci: kapsułki.
Czy TESTED WATER LOSS to lek?
Nie. TESTED WATER LOSS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.