Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

terra+minerals

Kya Natural Company Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o terra+minerals firmy KYA NATURAL COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie krople zawiera kwas humusowy. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera terra+minerals?
Skład terra+minerals obejmuje: kwas humusowy.
Kto produkuje terra+minerals?
Podmiotem odpowiedzialnym za terra+minerals jest KYA NATURAL COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest terra+minerals?
terra+minerals występuje w postaci: krople.
Czy terra+minerals to lek?
Nie. terra+minerals jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.