Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Tanaksol Plus

Biolit Europe Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Tanaksol Plus (BIOLIT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Granulki zawiera Tanaksol Plus. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2015 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Tanaksol Plus?
Skład Tanaksol Plus obejmuje: Tanaksol Plus.
Kto produkuje Tanaksol Plus?
Podmiotem odpowiedzialnym za Tanaksol Plus jest BIOLIT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Tanaksol Plus?
Tanaksol Plus występuje w postaci: Granulki.
Czy Tanaksol Plus to lek?
Nie. Tanaksol Plus jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.