Syrop Urinal®
Stada Pharm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Syrop Urinal® (STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Płynna zawiera Syrop Urinal®. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2011 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Syrop Urinal®?
- Skład Syrop Urinal® obejmuje: Syrop Urinal®.
- Kto produkuje Syrop Urinal®?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Syrop Urinal® jest STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Syrop Urinal®?
- Syrop Urinal® występuje w postaci: Płynna.
- Czy Syrop Urinal® to lek?
- Nie. Syrop Urinal® jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.