Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Surkaloza 50g

Sports Supplements Ltd Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Surkaloza 50g - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE dostępny jako proszek. zawiera Surkaloza 50g. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Surkaloza 50g?
Skład Surkaloza 50g obejmuje: Surkaloza 50g.
Kto produkuje Surkaloza 50g?
Podmiotem odpowiedzialnym za Surkaloza 50g jest SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE.
W jakiej postaci dostępny jest Surkaloza 50g?
Surkaloza 50g występuje w postaci: proszek.
Czy Surkaloza 50g to lek?
Nie. Surkaloza 50g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.