Supplimint kreatyna
Katarzyna Skapczyk
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Supplimint kreatyna firmy Katarzyna Skapczyk - proszek zawiera kreatyna. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii energia, wytrzymałość, dostępny od 2024 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Supplimint kreatyna?
- Skład Supplimint kreatyna obejmuje: kreatyna.
- Kto produkuje Supplimint kreatyna?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Supplimint kreatyna jest Katarzyna Skapczyk.
- W jakiej postaci dostępny jest Supplimint kreatyna?
- Supplimint kreatyna występuje w postaci: proszek.
- Czy Supplimint kreatyna to lek?
- Nie. Supplimint kreatyna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.