Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek

Drnatural Paweł Kiełek

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek (DrNatural Paweł Kiełek) - kapsułki zawiera: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA). Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii omega-3 i jest dostępny od 2023 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek?
Skład Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek obejmuje: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA).
Kto produkuje Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek jest DrNatural Paweł Kiełek.
W jakiej postaci dostępny jest Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek?
Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek to lek?
Nie. Supplife - ULTRA Omega 3+ - 120 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.