Suplement no. BP3301
Bioperforma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement no. BP3301 - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement BIOPERFORMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera dihydrokwercetyna, laktoferyna, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu) oraz 2 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odchudzanie, zdrowie serca, witaminy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez BIOPERFORMA sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Suplement no. BP3301?
- Skład Suplement no. BP3301 obejmuje: dihydrokwercetyna, laktoferyna, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu), piperyna, Witamina B12.
- Kto produkuje Suplement no. BP3301?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Suplement no. BP3301 jest BIOPERFORMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Suplement no. BP3301?
- Suplement no. BP3301 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Suplement no. BP3301 to lek?
- Nie. Suplement no. BP3301 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.