Sundose #493556
Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Sundose #493556 - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako saszetki. zawiera Aksamitka rozpierzchła (Tagetes erecta L.), Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Bifidobacterium breve oraz 35 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odporność, witaminy, minerały.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Sundose #493556?
- Skład Sundose #493556 obejmuje: Aksamitka rozpierzchła (Tagetes erecta L.), Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Bifidobacterium breve, Biotyna, Chrom, Cynk, ginsenozydy, Inozytol, koenzym Q10, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy i inne składniki.
- Kto produkuje Sundose #493556?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #493556 jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Sundose #493556?
- Sundose #493556 występuje w postaci: saszetki.
- Czy Sundose #493556 to lek?
- Nie. Sundose #493556 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.