Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Sundose #2179292 [receptura 457421]

Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Sundose #2179292 [receptura 457421]? Suplement diety w formie saszetki od SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Biotyna, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz 10 inne składniki. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii omega-3, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sundose #2179292 [receptura 457421]?
Skład Sundose #2179292 [receptura 457421] obejmuje: Biotyna, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Potas, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Wapń, Witamina B6, Witamina D i inne składniki.
Kto produkuje Sundose #2179292 [receptura 457421]?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #2179292 [receptura 457421] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sundose #2179292 [receptura 457421]?
Sundose #2179292 [receptura 457421] występuje w postaci: saszetki.
Czy Sundose #2179292 [receptura 457421] to lek?
Nie. Sundose #2179292 [receptura 457421] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.