Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Sundose #2155305 [receptura 127011]

Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Szukasz opinii o Sundose #2155305 [receptura 127011] firmy SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie saszetki zawiera Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Bifidobacterium breve, Biotyna oraz 29 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witaminy, minerały, probiotyki.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sundose #2155305 [receptura 127011]?
Skład Sundose #2155305 [receptura 127011] obejmuje: Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Bifidobacterium breve, Biotyna, Cynk, ginsenozydy, koenzym Q10, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, likopen, luteina i inne składniki.
Kto produkuje Sundose #2155305 [receptura 127011]?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #2155305 [receptura 127011] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sundose #2155305 [receptura 127011]?
Sundose #2155305 [receptura 127011] występuje w postaci: saszetki.
Czy Sundose #2155305 [receptura 127011] to lek?
Nie. Sundose #2155305 [receptura 127011] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.