Sundose #2150927 [receptura 389259]
Sundose Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety Sundose #2150927 [receptura 389259] w formie saszetki od SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom oraz 22 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: witaminy, minerały, omega-3. Dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Sundose sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Sundose #2150927 [receptura 389259]?
- Skład Sundose #2150927 [receptura 389259] obejmuje: Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom, Cynk, ginsenozydy, Inozytol, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2) i inne składniki.
- Kto produkuje Sundose #2150927 [receptura 389259]?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #2150927 [receptura 389259] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Sundose #2150927 [receptura 389259]?
- Sundose #2150927 [receptura 389259] występuje w postaci: saszetki.
- Czy Sundose #2150927 [receptura 389259] to lek?
- Nie. Sundose #2150927 [receptura 389259] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.