Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Sundose #2131856 [receptura 359337]

Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Poznaj opinie o Sundose #2131856 [receptura 359337] (SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten saszetki zawiera Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom oraz 29 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii antyoksydanty, witaminy, minerały.

Składniki aktywne

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) Biotyna Chrom Cynk Ginsenozydy Inozytol Koenzym Q10 Kwas dokozaheksaenowy (DHA) Kwas eikozapentaenowy (EPA) Kwas foliowy Kwas pantotenowy Likopen Luteina Magnez Mangan Miedź Molibden Morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus L.) Niacyna Ryboflawina (Witamina B2) Selen Teanina Tiamina (Witamina B1) Wapń Witamina B12 Witamina B6 Witamina C Witamina D Witamina E Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal) Żelazo Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.)

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sundose #2131856 [receptura 359337]?
Skład Sundose #2131856 [receptura 359337] obejmuje: Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom, Cynk, ginsenozydy, Inozytol, koenzym Q10, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, likopen i inne składniki.
Kto produkuje Sundose #2131856 [receptura 359337]?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #2131856 [receptura 359337] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sundose #2131856 [receptura 359337]?
Sundose #2131856 [receptura 359337] występuje w postaci: saszetki.
Czy Sundose #2131856 [receptura 359337] to lek?
Nie. Sundose #2131856 [receptura 359337] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.