Sundose #1995077 [receptura 345184]
Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Sundose #1995077 [receptura 345184] firmy SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie saszetki zawiera Bifidobacterium breve, Biotyna, Cynk oraz 19 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii probiotyki, witaminy.
Składniki aktywne
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Sundose #1995077 [receptura 345184]?
- Skład Sundose #1995077 [receptura 345184] obejmuje: Bifidobacterium breve, Biotyna, Cynk, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Magnez, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2) i inne składniki.
- Kto produkuje Sundose #1995077 [receptura 345184]?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #1995077 [receptura 345184] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Sundose #1995077 [receptura 345184]?
- Sundose #1995077 [receptura 345184] występuje w postaci: saszetki.
- Czy Sundose #1995077 [receptura 345184] to lek?
- Nie. Sundose #1995077 [receptura 345184] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.