Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Sundose #1754025 [receptura 330350]

Sundose spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Sundose #1754025 [receptura 330350] (SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - saszetki zawiera Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom oraz 22 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii wzrok, mózg, koncentracja i jest dostępny od 2022 roku.

Składniki aktywne

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) Biotyna Chrom Cynk Ginsenozydy Kwas foliowy Kwas pantotenowy Magnez Mangan Miedź Molibden Niacyna Ryboflawina (Witamina B2) Selen Teanina Tiamina (Witamina B1) Wapń Witamina B12 Witamina B6 Witamina C Witamina D Witamina E Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal) Żelazo Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.)

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sundose #1754025 [receptura 330350]?
Skład Sundose #1754025 [receptura 330350] obejmuje: Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), Biotyna, Chrom, Cynk, ginsenozydy, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Mangan, Miedź, Molibden, Niacyna i inne składniki.
Kto produkuje Sundose #1754025 [receptura 330350]?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sundose #1754025 [receptura 330350] jest SUNDOSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sundose #1754025 [receptura 330350]?
Sundose #1754025 [receptura 330350] występuje w postaci: saszetki.
Czy Sundose #1754025 [receptura 330350] to lek?
Nie. Sundose #1754025 [receptura 330350] jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.