Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Stevia Sussina

Langsteiner Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Stevia Sussina (LANGSTEINER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - tabletki zawiera Stevia Sussina. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii nieznana i jest dostępny od 2012 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Stevia Sussina?
Skład Stevia Sussina obejmuje: Stevia Sussina.
Kto produkuje Stevia Sussina?
Podmiotem odpowiedzialnym za Stevia Sussina jest LANGSTEINER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Stevia Sussina?
Stevia Sussina występuje w postaci: tabletki.
Czy Stevia Sussina to lek?
Nie. Stevia Sussina jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.