Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Smilax nalewka ziołowa

Herbalyme Arkadiusz Małek

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Smilax nalewka ziołowa? Suplement diety w formie płyn od HERBALYME Arkadiusz Małek. zawiera Kolcorośl chinski (Smilax china L.). Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Smilax nalewka ziołowa?
Skład Smilax nalewka ziołowa obejmuje: Kolcorośl chinski (Smilax china L.).
Kto produkuje Smilax nalewka ziołowa?
Podmiotem odpowiedzialnym za Smilax nalewka ziołowa jest HERBALYME Arkadiusz Małek.
W jakiej postaci dostępny jest Smilax nalewka ziołowa?
Smilax nalewka ziołowa występuje w postaci: płyn.
Czy Smilax nalewka ziołowa to lek?
Nie. Smilax nalewka ziołowa jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.