Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Sleep & Calm

Puromedica Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Sleep & Calm firmy PUROMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kapsułki zawiera: melatonina, tauryna, Witamina B6. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii sen, dostępny od 2023 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sleep & Calm?
Skład Sleep & Calm obejmuje: melatonina, tauryna, Witamina B6.
Kto produkuje Sleep & Calm?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sleep & Calm jest PUROMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Sleep & Calm?
Sleep & Calm występuje w postaci: kapsułki.
Czy Sleep & Calm to lek?
Nie. Sleep & Calm jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.