Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Size stim +

Hosting Time S.r.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Size stim + - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement Hosting Time s.r.o. dostępny jako kapsułki. zawiera Arginina, izoleucyna, Karnityna (L-karnityna) oraz 4 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: białko, aminokwasy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Size stim +?
Skład Size stim + obejmuje: Arginina, izoleucyna, Karnityna (L-karnityna), kreatyna, leucyna, tyrozyna, walina.
Kto produkuje Size stim +?
Podmiotem odpowiedzialnym za Size stim + jest Hosting Time s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest Size stim +?
Size stim + występuje w postaci: kapsułki.
Czy Size stim + to lek?
Nie. Size stim + jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.