Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

SIŁA WZROKU

Btl łukasz Ostachowski

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

SIŁA WZROKU firmy BTL ŁUKASZ OSTACHOWSKI - kapsułki zawiera SIŁA WZROKU. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii wzrok, witamina A, dostępny od 2018 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera SIŁA WZROKU?
Skład SIŁA WZROKU obejmuje: SIŁA WZROKU.
Kto produkuje SIŁA WZROKU?
Podmiotem odpowiedzialnym za SIŁA WZROKU jest BTL ŁUKASZ OSTACHOWSKI.
W jakiej postaci dostępny jest SIŁA WZROKU?
SIŁA WZROKU występuje w postaci: kapsułki.
Czy SIŁA WZROKU to lek?
Nie. SIŁA WZROKU jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.