Siarczan Glukozaminy 1000 mg
Nomalogic Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Siarczan Glukozaminy 1000 mg firmy NOMALOGIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kapletka zawiera Siarczan Glukozaminy 1000 mg. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii stawy, dostępny od 2018 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Siarczan Glukozaminy 1000 mg?
- Skład Siarczan Glukozaminy 1000 mg obejmuje: Siarczan Glukozaminy 1000 mg.
- Kto produkuje Siarczan Glukozaminy 1000 mg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Siarczan Glukozaminy 1000 mg jest NOMALOGIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Siarczan Glukozaminy 1000 mg?
- Siarczan Glukozaminy 1000 mg występuje w postaci: kapletka.
- Czy Siarczan Glukozaminy 1000 mg to lek?
- Nie. Siarczan Glukozaminy 1000 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.