Shroom Flip
Cootaz Społka Z O O
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Shroom Flip (Cootaz społka z o o). Ten proszek zawiera: Cordyceps sinensis (maczużnik chiński), Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.). Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii adaptogeny, mózg.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Shroom Flip?
- Skład Shroom Flip obejmuje: Cordyceps sinensis (maczużnik chiński), Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.).
- Kto produkuje Shroom Flip?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Shroom Flip jest Cootaz społka z o o.
- W jakiej postaci dostępny jest Shroom Flip?
- Shroom Flip występuje w postaci: proszek.
- Czy Shroom Flip to lek?
- Nie. Shroom Flip jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.