Shot owocowy: WIŚNIA
Andros Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Shot owocowy: WIŚNIA (ANDROS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - płyn zawiera: Magnez, Witamina C. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii wzrok, odporność, witaminy i jest dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez ANDROS POLSKA sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Shot owocowy: WIŚNIA?
- Skład Shot owocowy: WIŚNIA obejmuje: Magnez, Witamina C.
- Kto produkuje Shot owocowy: WIŚNIA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Shot owocowy: WIŚNIA jest ANDROS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Shot owocowy: WIŚNIA?
- Shot owocowy: WIŚNIA występuje w postaci: płyn.
- Czy Shot owocowy: WIŚNIA to lek?
- Nie. Shot owocowy: WIŚNIA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.