Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach
Aloha Wealth And Wellness Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach firmy ALOHA WEALTH AND WELLNESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - butelka z kroplomierzem zawiera Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński). Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii odporność, adaptogeny, antyoksydanty, dostępny od 2024 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez ALOHA WEALTH AND WELLNESS sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach?
- Skład Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach obejmuje: Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński).
- Kto produkuje Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach jest ALOHA WEALTH AND WELLNESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach?
- Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach występuje w postaci: butelka z kroplomierzem.
- Czy Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach to lek?
- Nie. Shiitake (Lentinula Edodes) w kroplach jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.