Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

SELENIUM STAR

Starlife Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

SELENIUM STAR firmy STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - TABLETKA zawiera SELENIUM STAR. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii nieznana, dostępny od 2018 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera SELENIUM STAR?
Skład SELENIUM STAR obejmuje: SELENIUM STAR.
Kto produkuje SELENIUM STAR?
Podmiotem odpowiedzialnym za SELENIUM STAR jest STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest SELENIUM STAR?
SELENIUM STAR występuje w postaci: TABLETKA.
Czy SELENIUM STAR to lek?
Nie. SELENIUM STAR jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.