Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Selen 200mcg

KPR INVEST Krzysztof Rosłoński W. Orkana 24a/4 55-120 Oborniki Śląskie

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Szukasz opinii o Selen 200mcg firmy KPR INVEST Krzysztof Rosłoński W. Orkana 24a/4 55-120 Oborniki Śląskie? Ten suplement w formie TABLETKA zawiera Selen 200mcg. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii odporność.

Składniki aktywne

Selen 200mcg

Suplementy o wspólnych składnikach

Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Selen 200mcg?
Skład Selen 200mcg obejmuje: Selen 200mcg.
Kto produkuje Selen 200mcg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Selen 200mcg jest KPR INVEST Krzysztof Rosłoński W. Orkana 24a/4 55-120 Oborniki Śląskie.
W jakiej postaci dostępny jest Selen 200mcg?
Selen 200mcg występuje w postaci: TABLETKA.
Czy Selen 200mcg to lek?
Nie. Selen 200mcg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.