Przeczytaj opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Restless Sleep Herbal Blend

Mkm Import Michael Moore

Opinie użytkowników (0)

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Opis produktu

Poznaj opinie o Restless Sleep Herbal Blend (MKM IMPORT MICHAEL MOORE). Ten kapsułki zawiera Restless Sleep Herbal Blend. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii sen.

Składniki aktywne

Restless Sleep Herbal Blend

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Restless Sleep Herbal Blend?
Skład Restless Sleep Herbal Blend obejmuje: Restless Sleep Herbal Blend.
Kto produkuje Restless Sleep Herbal Blend?
Podmiotem odpowiedzialnym za Restless Sleep Herbal Blend jest MKM IMPORT MICHAEL MOORE.
W jakiej postaci dostępny jest Restless Sleep Herbal Blend?
Restless Sleep Herbal Blend występuje w postaci: kapsułki.
Czy Restless Sleep Herbal Blend to lek?
Nie. Restless Sleep Herbal Blend jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.